İlk buluşma için 8 bin km uçan yaşam koçu, kalp kırıklığıyla döndü

35 yaşındaki profesyonel yaşam koçu Kayleigh Castle, ilk kez buluşacağı biri için Londra’dan San Francisco’ya 8 bin km’den fazla uçtu ancak aradığı aşkı yine bulamadı.

Hevesli TikToker, eve döndükten sonra adamla mesajlaşmaya başladı ve sonrasında adamın yaşadığı ve çalıştığı yere davet edildi. Şubat ayında Castle, 10 günlük bir “randevu” için San Francisco’ya gitti.

İlk olarak San Francisco’nun güneyindeki kıyı şeridinde büyüleyici Carmel-by-the-Sea kasabasını ziyaret etti. Castle, karşısındakinin dünyadaki en güzel yerlerden birinin tadını çıkaramayacak kadar telefonuna bakmakla meşgul olduğunu ve işine odaklandığını söyledi.

Yaşam koçu, “Yürümeyi seviyorum ama o telefonuyla arabada kalmak istedi. Yürümek… bu benim kaliteli zamanım ama o çalışıyor ve bara gidiyordu.” şeklinde konuştu.

Hayal kırıklığı yaşamasına ve aralarında gerçek bir bağ olmamasına rağmen Castle, bu deneyimden hiçbir pişmanlık duymadığını ve iyi arkadaş oldukları gerçeğine odaklandığını söyledi: “Sadece arkadaş kalmaya karar verdik, flört etmek değerlendirmektir, zamanla herkesi tanırsınız Uçuş rezervasyonlarımı yaptı, ne yapmak istediğimi sordu, şarap tadımına gittik ve sonra eve geri döndüm” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x